KÖÖGIMÖÖBEL

arensi köök

Meie poolt pakutava köögimööbli tootja on Eesti suurim köögitootja - AS Arens Mööbel. Oleme esindanud seda tehast alates 1996 aastast ning oleme sellega nende pikima koostöökogemusega partnerfirma Pärnu linnas ja maakonnas.

Arensi 14000 m²-ne tehas asub Tartu lähedal ning omab kaasaegset, kõrgtehnoloogilist masinaparki. 2004. aastast omab Arens ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaati.

Pidev tootearendus, tehnoloogilised uuendused ja töötajate täiendkoolitus tagavad firma kiire arengu ja toodete kvaliteedi, et saavutada kliendi rahulolu, mis on firma tähtsaim eesmärk.

Köögimööbli (samuti ka vannitoa- ja esikumööbli) tootmisel kasutatakse väga erinevaid materjale ja furnituure. Kuna need muutuvad ja kaasajastuvad pidevalt, siis kõige õigem ja kiirem viis nendega tutvuda on tootjafirma kodulehel www.arens.ee või meie müügisalongis Pärnus, Papiniidu 64.

arensi köök

Kogu mööbel valmistatakse individuaaltellimustena ja seetõttu on võimalik tellida praktiliselt igasuguseid kööke. Tehnoloogilised piirangud võivad küll vahel mõnele ulmelisele ideele kriipsu peale tõmmata, kuid selle asemel leiame alati kliendile sobiva kompromisslahenduse.

Köögimööbli tellimissoovi korral tuleb pöörduda meie salongi Pärnus aadressil Papiniidu 64. Suureks abiks on mõõtudega ruumi plaan või korralik ehitusprojekt. Nende põhjal on tavaliselt võimalik koostada küllaltki täpne hinnakalkulatsioon. Täpsema mõõtmise teostame mööbli tellimisel.

Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib disaineri ja kliendi koostöös. Kuulame ära Teie soovid, arvestame Teie nõudmistega ja pakume välja ka omapoolseid ideid. Tänapäevased arvutijoonised on väga tõetruud ja annavad realistliku pildi planeeritavast ruumist. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus, milline Teie köögimööbel välja peaks nägema, seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul meilt nõu küsida. Mööbli projekteerimine on kliendi jaoks tasuta.

arensi köök

Pärast kokkuleppele jõudmist koostatakse tellimusleping. Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli spetsifikatsioon (s.h kasutatavad materjalid, furnituurid, köögitehnika jms), maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg. Meilt on võimalik tellida mööblile ka paigaldusteenus. Tellimus jõustub ettemaksu tasumisel, ülejäänud summa tuleb tasuda vastavalt tellimuslepingus fikseeritud tähtaegadele.